Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ – Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ

35 переглядів

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ТА ЗАВДАННЯ СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ, ІНВЕСТИЦІЙ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

         1) Реалізація повноважень виконавчого органу ради в сфері соціально-економічного розвитку громади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами.

2) Організація  виконання  стратегічних  та  поточних  програм  соціально-економічного та культурного розвитку громади.

3) Розробка проєктів стратегії розвитку громади, програм соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та подання  їх на затвердження селищної ради. Реалізація державної політики в сфері економічного і соціального розвитку територіальної громади.

4) Сприяння комплексному соціально-економічному розвитку селищної ради, удосконаленню розміщення продуктивних сил.

5) Реалізація державної регуляторної політики у сфері розвитку економічної конкуренції.

6) Забезпечення в межах своїх повноважень захисту економічних прав і законних інтересів вітчизняних та іноземних суб’єктів господарювання.

7) Забезпечення реалізації державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів та коштів місцевого бюджету.

8)  Забезпечення реалізації державної цінової політики.

9)  Забезпечення реалізації державної політики у сфері сільського розвитку на селі.

10) Забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку внутрішньої торгівлі та послуг.

11) Забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку малого підприємництва.

12) Проведення разом з іншими виконавчими оганами селищної  ради державної політики у сфері економічної безпеки та детінізації економіки.

13) Забезпечення ефективного управління майном, що перебуває у комунальній власності Зарічненської селищної територіальної  громади.

14)  Сприяння залученню інвестицій у економіку громади.

15)  Реалізація проєктів співробітництва громад.

16) Забезпечення розвитку відносин громади  з громадами-побратимами  з інших регіонів України та з інших держав.

17) Підготовка проєктів для їх подання в Державний фонд регіонального розвитку до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні.

18) Забезпечення сталого розвитку сільськогосподарського виробництва та інфраструктури сільських територій громади, сільського розвитку та державної аграрної політики та політики у сфері використання земель сільськогосподарського призначення.

19) Надання підтримки виробникам сільськогосподарської продукції усіх форм власності та господарювання за кошти державного та місцевого бюджетів.

20) Сприяння диверсифікації регіональної економіки, в тому числі трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські господарства.

21) Організація роботи з питань землеробства, органічного виробництва, тваринництва, племінної справи, карантинного режиму.