Людям із порушенням зору
Жовтень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода
114 переглядів
Зарічнещина відправила для військових Харківщини та Запоріжжя вантаж у вигляді сухих рубаних дров.
Військові вперше отримують такого виду допомогу у таких об‘ємах, проте ці дрова найнеобхідніші. Хлопці зможуть зігрітися, приготувати гарячу їжу та просушити одяг.
Церква ХВЄ села Морочне заготовили та відправили для військових більше 100 складометрів дров. Дрова були завантажені у дві фури, та відвезені там де в них була нагальна потреба військових.
Великовантажні автомобілі радо надали перевізники із села Морочне.
Церква «Нове покоління» приєдналася до організації поїздки, надавши грошову підтримку та газові балони.
Окопні свічки передали працівники Будинку культури. Аж стільки, що свічок вистачило в обидві сторони. До виготовлення окопних свічок долучились КЗ «Будинок культури»всім колективом, а також клуби с.Кухотська Воля, с. Серники(Нове Село), с. Чернин. Залучали керівники культурних закладів жителів та гуртківців.
Жінки Морочненського та Дібрівського старостинського округів передали більше 60 ящиків домашньої випічки.
У поїздку поїхав староста Морочненського старостинського округу Василь Тишковець та селищний голова Богдан Квачук. Всі учасники поїздки повернулися ще більше вмотивовані, адже і одна і друга сторона попали під час гучних обстрілів, гул ракет.
– Потрібна ще більша допомога військовим! Ми зобов‘язані робити все можливе зі своєї сторони аби хлопці відчували нашу підтримку! Не можна допускати, що один воює, а другий робить вигляд, що війна його не лякає. Ми всі маємо бути заодно – все заради перемоги! Уявіть собі, що наші хлопці діляться з місцевими жителями кожним шматком хліба, в тих умовах! – коментують активісти поїздки.
   
Архіви