Людям із порушенням зору
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Нотаріальні послуги можна отримати і в умовах воєнного стану

Під час воєнних дій нотаріуси не використовують спеціальних бланків нотаріальних документів, а саме: нотаріальне посвідчення довіреностей, нотаріальне посвідчення заповітів, засвідчення справжності підписів на документах тощо.
Через те, що не працюють Державний земельний кадастр та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, документи купівлі-продажу земельних ділянок та зміна власника/користувача земельної ділянки не здійснюються.
Проте, військовим адміністраціям дозволено надавати дозвіл користуватися сільськогосподарським землями агровиробникам на один рік без реєстрації.
Для ФОПів дозволено реєстрацію через портал Дія.
Державна реєстрація установ, закладів, благодійних організацій, припинення діяльності керівника проводиться виключно державними реєстраторами, незалежно від місцезнаходження нерухомого майна/юридичної особи чи підприємця.
Нагадаємо, в Україні працює офіційний телеграм чат-бот @NotariusUaChatBot та реєстр https://npu.ua/news/notary/ від Нотаріальної палати України, де оперативно можна знайти нотаріуса, який працює у вашому регіоні.
Інфографіка за посиланням: https://onedrive.live.com/?authkey=!ACOBCazgptRGZac…