Людям із порушенням зору
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

До уваги жителів громади!

Попри умови воєнного стану спеціалісти Дубровицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області продовжують роботу для безперервного здійснення усіх виплат

Фонд соціального страхування України є гарантом виплат, допомог та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин.

Дубровицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області продовжує свою роботу до 01 червня 2022 року на територіях Дубровицької, Висоцької, Миляцької територіальних громад  Сарненського району та  Зарічненської, Локницької територіальних громад Вараського району.

Профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 03 березня (100%) та в повному обсязі профінансовані щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей, страхові виплати на медичну і соціальну допомогу потерпілим на виробництві.

Звертаємось до страхувальників із проханням не затримувати здійснення виплат і перераховувати допомоги своїм працівникам одразу після надходження коштів від Фонду.

У березні 2022 року Відділення провело перерахунок щомісячних страхових виплат для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань та їх родин, відповідно вони, зростуть на 14%.

Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування таких виплат здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

На період ведення  воєнного стану на території України Відділення призупиняє укладення тристоронніх договорів для забезпечення застрахованих осіб лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та санаторно-курортного лікування внаслідок нещасних випадків на виробництві. Також призупинено проведення планових перевірок страхувальників.

За можливості надайте перевагу електронному документообігу. Слідкувати за станом фінансування працівники та роботодавці можуть у телеграм-каналі ФССУ:  https://t.me/socialfund  за тегами #фінансування_оперативно та #фінансування_страхувальників. Також створено телеграм-канал Дубровицького віділення, долучайтеся за посиланням: https://t.me/+5m1D_H7cfUdjODRi

Контакти Відділення: вул. Воробинська, 4, м. Дубровиця,  тел. (03658) 2-02-91,       e-mail:  dbrv.rv@fssu.gov.ua