Людям із порушенням зору
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

На Рівненщині хочуть закрити вузькоколійну залізницю «Антонівка – Зарічне»

76 переглядів
Десятки сіл у Рівненській області з квітня перебувають фактично в ізоляції. “Львівська залізниця” скасувала курсування приміського потяга на вузькоколійці до Зарічного. Тепер жителям сіл складно дістатися до Зарічного, тому що автомобільних доріг місцями просто немає, а вузькоколійка для багатьох жителів віддалених сіл, через які вона курсувала, то був єдиний надійний спосіб зв’язку із райцентром.
Залізнична колія була прокладена тут наприкінці ХІХ століття. Будували залізницю для промислових цілей: вивезення деревини і торфу. Пізніше з’явилися пасажирські вагони.
Ще у квітні 2020 року вузькоколійка зупинилась на карантин, і до цього часу не працює, а місцеві жителі не втрачають надію на відновлення руху потяга та звертаються у різні інстанції.
Звертались до народного депутата України Віктора М‘ялика, вкотре наголошували на важливості “поліського трамвайчика” для жителів Полісся.
Депутатський запит Віктора М’ялика оголосили на засіданні ВРУ. Він прозвучав 4 грудня 2020 року. Його також спрямували у відомств, дотичних до питання життєдіяльності вузькоколійки – Мінінфраструктури, Укрзалізниці, Рівненської облдержадміністрації. Вже також є відповіді АТ «Укрзалізниця». З відповіді ми бачимо, що вузькоколійка збиткова, а особливе занепокоєння викликає стан мостів, які побудовані на дерев’яних опорах і знаходяться в аварійному стані та потребують заміни.
Жителі Зарічненщини і всі небайдужі люди до вузькоколійки продовжують боротьбу за відновлення руху потяга.
Сьогодні з цим болючим питанням на Зарічненщині працювала знімальна група телеканалу ICTV, яка спілкувалась щодо вирішення даного питання з головою Зарічненської селищної ради Богдан Квачук, головою Зарічненської райдержадміністрації Віктором Кушнеруком та жителями залізничної станції села Острівськ.
Ми дякуємо усім хто сприяє у питанні збереження вузькоколійки та не байдужих до долі «Поліського трамвая».
Сюжет дивіться на каналі ICTV, в суботу 06 лютого 2021 року о 18.45 годині.
 
Архіви