Людям із порушенням зору
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода
14 грудня відбулось четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Зарічненської селищної територіальної громади на 2022 – 2027 року.
В роботі засідання взяли участь: заступниця голови селищної ради Вікторія НІКОЛАЙЧУК, координатор та секретар робочої групи, члени робочої групи та спеціалісти селищної ради.
Під час засідання були розглянуті питання:
1. Ознайомлення з першими напрацюваннями Стратегії розвитку Зарічненської селищної територіальної громади на період 2022 – 2027 роки та подальшими етапами її затвердження;
2. Підведення підсумків по SWOT – аналізу громади;
3. Обговорення стратегічної екологічної оцінки стратегії розвитку Зарічненської селищної територіальної громади на період 2022 – 2027 роки.
Заступниця селищного голови Вікторія НІКОЛАЙЧУК звернулась з вітальним словом до членів робочої групи та наголосила на винятковій важливості сьогоднішнього засідання, в результаті чого Зарічненська громада отримує документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити обмежені ресурси. Наявність стратегії розвитку громади дасть змогу об’єктивно оцінити соціально-економічний та ресурсний потенціали території та сформувати її інвестиційну привабливість.
Тарас МИКИТИН – експерт Проекту U-LEAD з Європи з розробки Стратегії Зарічненської ТГ озвучив мету та план четвертого засідання робочої групи.
Експертом було презентовано перші напрацювання Стратегії розвитку громади, представлено остаточний SWOT-аналіз громади та озвучено проекти, які взяті за основу стратегії розвитку громади і будуть реалізовуватись до 2027 року, всього 125 проектів.
Борис БЕРТАШ, голова Рівненського обласного товариства охорони природи – озвучив передумови, мету, обсяг та 6 етапів розробки стратегічної екологічної оцінки, та наголосив на важливості цього документу, оскільки стратегічна екологічна оцінка – це аналіз відповідності цілей Стратегії національним екологічним цілям. Завданнями СЕО є забезпечення високого рівня захисту навколишнього середовища та сприяння сталому розвитку громади.
За результатами роботи всіх присутніх на засіданні, розміщено на офіційному сайті Зарічненської селищної ради форму для надання пропозицій по оцінці впливу Стратегії розвитку Зарічненської селищної територіальної громади на довкілля.
Звертаємось до всіх жителів громади пройти опитування за посиланням: https://zartg.com.ua