Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору

Сьогодні Зарічненський селищний голова Богдан Квачук разом із старостою Морочненського старостинського округу Василем Тишковцем, настоятелем храму села Морочне Павлом Дубінцем доставили продукти харчування та речі першої необхідності військовослужбовцям, які розташовані біля пункту пропуску в селі Прикладники, з метою посиленої охорони державного кордону з республікою Білорусь.

Повідомляємо, що у зв’язку з додатковими заходами із забезпечення захисту державного кордону з Білоруссю на території Зарічненської селищної ради та Локницької сільської ради вже дислокуються військовослужбовці.

Із метою забезпечення територіальної  безпеки  та  захисту державного кордону,  Зарічненська селищна рада спільно із силовими структурами району наголошує та звертається до усіх жителів громади бути пильними та повідомляти про підозрілих осіб. Якщо у ваше поле зору потрапили підозрілі  особи, особливо іноземного походження, які проявляють інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, різних питань перетину кордону, тимчасового проживання тощо, просимо невідкладно повідомляти до органів поліції, прикордонної служби, або старостам громади чи в Зарічненську селищну раду.