Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору
Перше засідання робочої групи зі стратегічного планування
В Зарічненській територіальній громаді розпочався процес стратегічного планування.
З метою підготовки проекту Стратегічного плану розвитку Зарічненської селищної територіальної громади на період до 2027 року селищним головою видано розпорядження від 24 червня 2021 року № 49, яким утворено Робочу групу з розроблення Стратегічного плану та затверджено Положення про Робочу групу.
Робоча група почала активну роботу з розробки Стратегічного плану, головною метою якого є формування нового бачення сталого місцевого розвитку територіальної громади.
10 листопада 2021 року відбулося перше засідання Робочої групи із розробки Стратегічного плану розвитку Зарічненської селищної територіальної громади на період до 2027 року, модератором якого був доцент кафедри економіки та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету.
У роботі засідання взяли участь депутати селищної ради, представники різних соціальних сфер громади, працівники селищної ради, приватні підприємці, представники громадськості, старости громади.
Робочою групою було проведено збір, узагальнення та аналіз даних за ряд років, що характеризують не лише сучасний стан громади, а і динаміку її розвитку та опитування мешканців громади та підприємців, проведене у серпня – вересня 2021 року.
Завідувачем сектору економіки, інвестицій та комунального майна селищної ради Іриною Полюхович було презентовано соціально-економічний аналіз громади, а Тарасом Микитиним презентовано звіт про опитування підприємців та мешканців громади, які обговорено та покладено в основу подальшої роботи, проведено SWOT – аналіз Зарічненської ТГ, визначено сильні та слабкі сторони та опрацьовано подальші кроки зі стратегічного планування.