Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору
Сьогодні, 1 червня в День захисту дітей для найменших мешканців села Борове Зарічненської громади відбулось справжнє свято – урочисте відкриття новенького дитячого майданчика.
Місцева дітвора вже давно чекала на свій відпочинковий простір у селі і завдяки народному депутату України Віктора Мялика та спільними зусиллями депутата Рівненської обласної ради Івана Калюти, селищного голови Богдана Квачука, старости сіл Борове, Млинок Миколи Калюти мрію дітей вдалося здійснити.
І ось нарешті відбулася така довгоочікувана подія – червона стрічка перерізана. Це право надали селищному голові, старості та депутату Рівненської обласної ради.
Відкриваючи свято Богдан Квачук подякував усім причетним за чудовий подарунок для малечі та сподівається, що такі майданчики будуть в кожному населеному пункті нашої громади.
Слова подяки за подарований майданчик прозвучали також від жителів села, педагогів та діток.
Яскравий сучасний майданчик став окрасою центра села та гарною розвагою для молодших діток. Після урочистого моменту відкриття дітлахи одразу ж побігли випробовувати гойдалки, гірки та інші розваги. Вони були надзвичайно раді, що з’явилося місце, де б вони могли погратися у вільний від навчання час.
Дякуємо за дитячий майданчик депутату Віктор М‘ялик та всім мешканцям, які долучилися до облаштування території.