Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
Реалізацію нових вимог положень про прикордонний режим обговори на робочій нараді – Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору

Реалізацію нових вимог положень про прикордонний режим обговори на робочій нараді

2 листопада 2021 року в залі засідань Зарічненської селищної ради, під головуванням керівника апарату Вараської райдержадміністрації Анатолія Мосійчука відбулась робоча нарада щодо реалізації вимог положень про прикордонний режим, затверджений постановою КМУ від 27.07.1998 №1147.

Участь у засіданні взяли Зарічненський селищний голова Богдан Квачук, заступник Локницького сільського голови Олена Швайко, завідувач сектору цивільного захисту та оборонної роботи Вараської райдержадміністрації Василь Секретар, в.о. начальника відділу прикордонної служби «Вичівка» Дмитро Дмитрук, директор Нобельського національного  парку Володимир Диковицький, представники правоохоронних органів, представники державних лісових господарств, рибоохорони.

Під час зустрічі присутні обговорили основні зміни до постанови КМУ “Про прикордонний режим” та Порядок проведення робіт у прикордонній смузі і прикордонному контрольованому районі.

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. №890 внесені зміни до постанови КМУ від 27.07.1998 року «Про прикордонний режим», які регламентують дотримання питання прикордонного режиму у контрольованих прикордонних районах.

Зміни були ініційовані Адміністрацією Держприкордонслужби України з метою ефективного реагування на сучасні загрози на держаному кордоні та у контрольованих прикордонних районах. Також нововведення допоможуть привести нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України до вимог постанови Верховної Ради, у зв’язку зі зміною адміністративних територій районів, які безпосередньо прилягають до державного кордону.

Також присутні учасники наради обговорили питання реалізації державної політики у сфері захисту і облаштування державного кордону.