Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
З 23 жовтня Рівненщина переходить у “помаранчеву” зону карантину. – Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору

З 23 жовтня Рівненщина переходить у “помаранчеву” зону карантину.

Таке рішення 22 жовтня прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), спираючись на динаміку захворюваності на COVID-19.
Головний санлікар області Роман Сафонов сказав, що дані свідчать про подальше погіршення ситуації.
“Як свідчить аналіз за два тижні, в регіоні спостерігається тенденція до зростання захворюваності. Найчастіше хворіють діти шкільного віку. Це спостерігається в переважній більшості тергромад”, – сказав Роман Сафонов.
Найбільше перевищення спостерігається в Рівненському районі. Також зростає кількість смертей: від десяти до 18 смертей щоденно.
Заступник начальника поліції області Руслан Стрельбіцький сказав, що правоохоронці щодня виявляють порушення під час перевезень, зокрема, пасажирів без масок, а також допуск понад норму клієнтів у заклади харчування та фітнесклуби.
“Ми проходили цей період. Ми розуміємо, що життя залежать іноді від швидких і непопулярних рішень. Наша задача – вберегти людей”, – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.
Рішення комісія прийняла одноголосно. У “помаранчеву” зону область переходить з 23 жовтня.
Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко зазначив, що перехід у “помаранчеву” зону означає суттєве посилення контролю, а також у громадах, де спостерігається значне перевищення показників, можуть власним рішенням запровадити окремі заходи, які притаманні червоному рівню епіднебезпеки.
Що таке “помаранчева” зона карантину
“Помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки містить обмеження “жовтої” зони та визначається сигнальним про наближення регіону до “червоної” зони. Слід обов’язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у півтора метра, а також забороняється:
проведення масових заходів за участю більш як однієї особи на чотири квадратні метри площі будівлі або території,
заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,
заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж одна особа на десять квадратних метрів,
обмеження по часу роботи закладів відсутні.