Людям із порушенням зору
Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Навесні починається наймаштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають.

В рамках цієї акції розроблено план організаційних і практичних заходів в Зарічненській громаді, із залученням органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ незалежно від форм власності.

Таким чином, відбулося ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення Зарічненської громади, з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, пам’ятників, вулиць доріг, тротуарів, зупинок транспорту.

В суботнику взяли участь жителі громади, 15 підприємств, установ, організацій та прибрано 31 населений пункт.

Загалом було прибрано 9 га прибудинкових територій, встановлено 7 нових дитячих майданчиків, відремонтовано 8 існуючих дитячих майданчиків  ліквідовано 10 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезено майже 11 кубічних метрів побутових відходів, висаджено 12 000 дерев, майже 13 тисяч кущів, впорядковано 14 тисяч квадратних метрів газонів та квітників.

Після такої праці не хочеться, щоб люди забруднювали навколишнє середовище, а відчули відповідальність та бережно ставились до природи.

Кожен повинен розуміти, що чистота

громади залежить саме від нього і здійснення таких заходів – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Селищний голова Богдан Квачук дякує всім хто долучився до акції «За чисте довкілля» та за гарно виконану роботу та висловив сподівання, що і надалі такі заходи будуть хорошим прикладом наслідування для жителів нашої громади.