Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору
Захисників і захисниць України привітали в Зарічненській громаді напередодні свята
14 жовтня ‒ особлива дата, яка завжди переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів жителів нашої України.
Українці святкують День захисників і захисниць України – свято героїзму українських борців за свободу, а також день пошани всіх тих, хто продовжує боротися за державний суверенітет України.
Також, 14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також чергова річниця створення УПА.
Заходи з нагоди відзначення даних свят розпочалось у Зарічному з покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних дошок загиблих бійців за волю та незалежність України.
У вшануванні взяли участь селищний голова Богдан Квачук, підполковник, начальник другого відділу Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки В’ячеслав Кущевий, голова районної організації ветеранів України Ростислав Карпенюк, голова районної організації воїнів – інтернаціоналістів Віктор Кречко, начальник відділу прикордонної служби “Вичівка” Олександр Матвіюк, учасники АТО Ярослав Кирикович, Іван Прус, Павло Христюк, Олег Харламов, Василь Харламов.
Сьогодні ми вклоняємось всім нашим воїнам, які віддали життя за мир, незалежність і свободу рідної землі та пишаємось своїми захисниками. Тим, хто і нині стоїть на сторожі миру та спокою — велика подяка. Ці воїни постійно доводять, що українців ніколи не зламати!
Пам’ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання.
Концерт з нагоди свят відбувся у приміщенні Будинку культури.
Селищний голова Богдан Квачук привітав присутніх зі святом, вручивши Почесні грамоти воїнам-учасникам бойових дій та військовослужбовцям Зарічненської громади.
У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі».