Людям із порушенням зору
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода
94 переглядів
З нагоди Дня матері зустрілися з матерями, сини яких загинули на війні з російськими окупантами, з матерями наших земляків Героїв.
З початку широкомасштабної навали російських окупантів – загинули 47 мешканців Зарічненської громади.
На порозі Дня матері ми зібралися разом із матерями, представниками другого відділу Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представників ОК «Захід», щоб вшанувати земляків, чиї життя забрала війна.
Під час заходу Тво начальника другого відділу Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр МАРИНИЧ вручив нагороди військовослужбовців на превеликий жаль посмертно:
ГОРБАЧЕВСЬКОГО Василя Володимировича орден «За мужність» 111 ступеня ( посмертно);
КАЗАНІВСЬКОГО Миколи Васильовича Орден «За міжність 111 ступеня ( посмертно);
ЧОПКА Дмитра Федоровича орден Князівський хрест « Навіки в строю» (посмертно);
КОХНА Сергія Олександровича Орден Князівський хрест «Навіки в строю» ( посмертно);
КУЗЛА Святослава Федоровича почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Комбатський хрест» ( посмертно);
КУПРАТОГО Миколи Васильовича почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» ( посмертно);
МОТОРКА Ігор Валерійович почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих » ( посмертно);
Біль матері, яка втратила своє дитя на полі бою уявити неможливо. Його неможливо зцілити чи бодай полегшити. Дуже хочеться, щоб жодна матір ні в нашій громаді, ні в Україні більше не отримувала жахливих звісток про смерть свого сина чи дочки.
На жаль, війна триває, але кожен наступний день наближає нас до перемоги. І ця зустріч не лише про пам’ять, а про спільну скорботу та підтримку матерів, які пережили таку важку втрату.
Низький уклін матерям загиблих земляків!
Вічна пам’ять і слава Героям!
   
Архіви