Людям із порушенням зору
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Громадам Рівненщини нагадали про сплату за жителів, які перебувають в інтернатах

82 переглядів

Підопічних в інтернатних закладах області збільшується. Мова йде як про лежачих та людей із проблемами психіки з Рівненщини, так і інших регіонів. Адже війна триває і область продовжує приймати переселенців, у тому числі з такими недугами. 

Разом з тим, не всі громади Рівненщини сплачують за перебування у таких закладах своїх жителів. Про це йшлося під час наради із керівниками ТГ під головуванням начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

«Нині в інтернатах проживають 844 підопічні із 61 громади області. Проте  більшість громад не виконують своїх фінансових зобов’язань», – проінформувала директорка Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Роза Слободенюк.

Присутнім нагадали, що такі профільні заклади фінансуються з обласного бюджету. Водночас сплачувати за своїх підопічних мають і в громадах – 40% вартості утримання на одного підопічного щомісяця. 

Олександр Коваль наголосив, що громади мають виконувати свої зобов’язання щодо виділення фінансування на своїх мешканців. Тому кожній громаді буде надіслана інформація щодо кількості таких підопічних, а також вартості їх утримання.

Заступниця голови ОДА Людмила Шатковська проінформувала про потребу дофінансування обласного центру комплексної реабілітації. Адже у 2024 році велика увага приділятиметься реабілітації ветеранів та членів родин загиблих. Також на базі закладу будуть організовуватися спортивно-реабілітаційні табори.

Архіви