Людям із порушенням зору
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Навчання неповнолітніх клієнтів пробації та пробаціонерів у «Школі волонтерства»

30 переглядів

20 та 21 січня 2024 року неповнолітні клієнти пробації та працівники секторів ювенальної пробації пройшли навчання у «Школі волонтерства». До вказаного навчання долучилися й персонал Вараського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та неповнолітній суб’єкт пробації, який перебуває на обліку підрозділу.

Школа Волонтерства – національна навчальна дводенна програма Української Волонтерської Служби для тих, хто починає свій шлях у волонтерстві.  

 Протягом вихідних понад 30 неповнолітніх клієнтів пробації та працівників секторів ювенальної пробації з усієї України знайомилися з  основними характеристиками, принципами та видами волонтерства, правами та обов’язками волонтерів та організацій, основами безпеки волонтерів, національними і міжнародними волонтерськими ініціативами та організаціями.

 А також, за підтримки тренерів Іллі Бовсуновського (керівник регіонального відділу Української Волонтерської Служби, тренер з волонтерства та волонтерського менеджменту) і Оксани Мальченко (волонтерка, тренерка з волонтерства), виконували численні завдання, які покликані надати учасникам/учасницям практичні навички волонтерства у різних сферах – від медичного чи відновного до зооволонтерства.

Окремо Вараський районний сектор висловлює подяку старості Перекальського старостинського округу Зарічненської селищної ради Любові Горбатюк за співпрацю та сприяння неповнолітньому суб’єкту пробації у підключенні до онлайн-навчання.

Архіви