Людям із порушенням зору
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Аналітика в один клік: на Рівненщині оцифровують статистичні дані громад

38 переглядів

Систематизація даних громад у розрізі галузей оприлюднюється на ГІС «Аналітичний портал Рівненщини», який розміщений на офіційній сторінці Рівненської ОВА  https://apr-rivne.hub.arcgis.com/  Кожна галузь матиме окремий дашборд. 

Про це йшлося під час наради з керівниками тергромад за участі заступниці голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванни Смачило.

«Накопичення статистичних даних, їх систематизація, автоматичне оновлення, швидкий пошук – це виклик часу. Такий інтерактивний портал допоможе не лише знайти необхідну інформацію в один клік, а й співставити, відшарувати великий об’єм інформації. У Рівненській ОВА вже є певні напрацювання, нині підключаємо громади до єдиної платформи області та розпочинаємо навчання адмінів», – сказала Іванна Смачило.

Заступниця голови ОДА також додала, що Рівненщина – друга область, яка має такий портал. Подібну аналітику систематизувала лише Львівщина.

«Звісно, що дашборди створюватимуться за всіма вимогами законодавства щодо оприлюднення відкритих даних. Окрім того, не оминаємо і безпекову складову. Геопортал створений, передусім для того, аби привабити потенційних інвесторів. А вони, в свою чергу, могли отримати повну інформацію про об’єкти для оренди чи продажу», – підсумувала Іванна Смачило.

Архіви