Людям із порушенням зору
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода
42 переглядів

«Працівники культури роблять свій внесок у наближення Перемоги»

Сьогодні в Україні відзначається день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Раді вітати усіх, хто присвятив своє професійне життя і творчість розвитку української культури, збереженню безцінних духовних скарбів нашого народу, які у непрості реалії сьогодення прославляють Україну далеко за її межами.
В умовах повномасштабної війни ми ще більше переконалися, наскільки важлива роль культури. Завдяки працівникам закладів культури, які популяризують та розвивають наше самобутнє мистецтво та національні культурні надбання, Україна стає все більш популярною та впізнаваною у міжнародному просторі, а наше слово, музика, література, танець та цікаві мистецькі проєкти завойовують серця мільйонів шанувальників у всьому світі. Ви щоденно доводите, що духовний, творчий, інтелектуальний потенціал України – невичерпний, а нескорена відважна українська нація – незламна, з великим серцем, з прагненням жити і будувати свою цілісну мальовничу державу».
Особливі слова подяки тим діячам культури, які взяли до рук зброю і мужньо боронять рідну землю та нашу незалежність.
Дякуємо усім, хто у перші дні повномасштабного вторгнення допомагав внутрішньо-переміщеним особам адаптуватися у страшних реаліях, підтримував Збройні сили України, а також продовжує активно волонтерити й зараз – працівники культури щоденною працею долають усі виклики часу та роблять свій внесок у наближення української Перемоги.
Бажаємо працівникам культури і майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, натхнення та успішної реалізації творчих планів під мирним українським небом.
Працівників закладів культури громади було відзначено Грамотами та Подяками селищної ради за активну громадянську позицію, сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток національної культури, популяризацію українського мистецтва, відродження й примноження традицій культурної спадщини Зарічненщини та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Архіви