Людям із порушенням зору
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Monthly Archives: Листопад 2022

З 1 грудня субсидії призначатиме Пенсійний фонд. Роз’яснення, як оформити допомогу

52 переглядів

Із 1 грудня органи соціального захисту населення вже не призначатимуть субсидії. Ця функція перейде до Пенсійного фонду України. Зауважимо, що фонд працюватиме з усіма громадянами, які потребують державної допомоги для сплати житлово-комунальних послуг, а не лише з пенсіонерами.

Окремо звертаємо увагу, що громадяни, які станом на сьогодні не читати далі...

55 переглядів
    ⚡️ Вашій увазі нові графіки відключень електроенергії у середу, 30 листопада.
💡 Рівненська область https://bit.ly/3F9zXkQ
☝️ Нагадуємо, вони можуть не співпадати із фактичними за умови екстрених або аварійних відключень.
читати далі...

Органи пробації Рівненщини долучаються до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка щорічно відбувається з 25 листопада по 10 грудня

45 переглядів

Напередодні, 24.11.2022 р. начальник філії Центру пробації у Рівненській області Олександр Адамець взяв участь у засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, на підтримку зазначеної Всеукраїнської кампанії. На засіданні був затверджений регіональний план проведення заходів в рамках акції.

Упродовж читати далі...

48 переглядів

Повідомляємо Вас, що будь яка діяльність і рух польовими і лісовими дорогами в прикордонній смузі державного кордону з республікою білорусь (5 км до кордону) категорично заборонена.

Наголошую, при потребі пересування в даній смузі узгоджувати рух маршруту та можливість пересування (збирання врожаю, вирубка та заготовка лісу таке інше) здійснюється читати далі...

51 переглядів
Тижнями без світла, води та нормального харчування. Але щасливі, бо в Україні.
Близько 60 тонн продуктів харчування, теплого одягу, генераторів, ліків, будматеріалів для відновлення регіону, завезли нашим побратимам, які повернулися до української родини.
Старостинські округи Зарічненської громади також взяли участь у зборі городовини для херсонців. Два старости особисто
читати далі...

46 переглядів
🚑 Як викликати екстрену медичну допомогу на Рівненщині, якщо проблеми з електропостачанням та зв’язком?
☎️ Якщо вам чи людині яка поруч стало зле, а електропостачання відсутнє – за екстреною медичною допомогою можна звернутися відповідно алгоритму, який був розроблений спільно з Міністерство охорони здоров’я України та Рівненською ОДА:
1. Спробуйте набрати
читати далі...

48 переглядів
Щорічно, у четверту суботу листопада ми з великою скорботою згадуємо жертви найбільшої трагедії в історії українського народу – Голодомору 1932-33 рр. Десятки мільйонів заморених голодом, знищених злою волею держави – таким є наслідок Голодомору…
26 листопада біля пам’ятного знака жертвам Голодомору в Зарічному відбувся мітинг-реквієм.
Вшанувати пам’ять мільйонів
читати далі...

51 переглядів

У Зарічненській селищній територіальній громаді вже діють “Пункти Незламності”
  Там є можливість зігрітися, зарядити  гаджети, дізнатися інформацію, скористатися  інтернетом, випити гарячого  чаю.
  В смт Зарічному:
 вул. Центральна, 11
(приміщення Зарічненської селищної ради)
 вул. Грушевського, 2
(готель «Юність»)

на базі підрозділів ДСНС :
смт Зарічне, вул. Центральна, 57

Тримаємося! читати далі...

54 переглядів
☎️На випадок порушення зв’язку із спецлініями ДСНС Рівненщини “101” або “112” рятувальники підготували для громадян додаткові номери, щоб кожен житель області міг зателефонувати та звернутися по допомогу.
067-322-01-56 (Київстар)
066-813-66-01 (Vodafone)
091-997-66-02 (Укртелеком ТриМоб)
063-332-09-92 (LifeceII)
читати далі...

47 переглядів
Громадо, роботи з підключення світла ще тривають. Прошу набратися терпіння. Електрики працюють без зупину. Роблять все можливе, аби вирівняти мережу. Не можливо відразу запустити всіх. Закликаю набратися терпіння. У нашій громаді отоплення в основному пічне, тому сьогодні ми робимо все можливе, аби нашим солдатам теж було тепло.
Єднайтесь
читати далі...

У всіх регіонах України відбуваються аварійні відключення через влучання по обʼєктах енергетичної інфраструктури – Укренерго

50 переглядів

У всіх регіонах України відбуваються аварійні відключення через влучання по обʼєктах енергетичної інфраструктури, повідомляють в Укренерго

Нагадаємо, якщо впродовж 24 годин буде відсутнє електропостачання, активується робота Пунктів Незламності. Мапу таких пунктів по всій країні можна подивитись тут https://nezlamnist.gov.ua/

Рекомендуємо одразу виписати адреси найближчих до вашого будинку Пунктів.

Піклуймося читати далі...

Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні

53 переглядів

24 листопада вночі та вранці в західних і північних областях
ожеледь, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).
Погодні умови призведуть до порушення руху транспорту на
дорогах і вулицях.

читати далі...

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

49 переглядів

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

  • роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію;
  • отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території;
  • встановлення контакту з дитиною,
читати далі...

📑Виклик до органу пробації може надійти на електронну пошту📧 або на мобільний телефон📲 – нормативні зміни

50 переглядів

🖇Відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 4128/5 від 28.09.2022 «Про внесення змін до Порядку складання досудової доповіді», передбачено, що «виклик до органу пробації може надсилатися з використанням технічних засобів електронних комунікацій (електронною поштою, текстовим повідомленням з використанням мобільного зв’язку)».

Використання електронних комунікацій сприятиме виконанню функцій пробації, читати далі...

48 переглядів
Тиха акція💙💛
У День Гідності та Свободи, 21 листопада, у Зарічненській громаді вшанували пам’ять тих, хто загинув на Майдані та під час воєнних дій.
Герої не вмирають!
Слава Героям!
читати далі...

ВАЖЛИВО! ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

50 переглядів

Через власну недбалість і нехтування протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку своє життя та здоров’я, а також оселю та майно.

Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – рідні, сусіди, співмешканці багатоквартирного будинку.

Особливої актуальності ця проблема набуває у період похолодання, коли для обігріву помешкань громадяни читати далі...

Дії водія в разі загоряння авто – рекомендації рятувальників

46 переглядів

Пожежа може чатувати на громадян не лише в будинку, а й у дорозі. Часто відбуваються загорання в автомобілях, які можуть призвести до травм чи загибелі людей.

Якщо ваша автівка загорілася, діяти слід швидко й обережно, адже у вас є лічені хвилини, щоб загасити полум’я на початковій стадії.

АЛГОРИТМ читати далі...

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

51 переглядів

Українці продовжують жити в умовах аварійних та планових стабілізаційних відключень електропостачання. Чимало громадян в такі моменти користуються найпростішим джерелом освітлення – свічками.

Тож нагадуємо правила щодо їх безпечного використання.

НІКОЛИ:

не залишайте запалену свічку біля одягу, штор, книжок чи інших легкозаймистих речей;

не залишайте запалену свічку без нагляду;читати далі...

50 переглядів

21 листопада – День Гідності та Свободи. Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) читати далі...

46 переглядів

21 листопада 2022 року на Площі Героїв Небесної Сотні селища Зарічне відбудеться тиха акція “Вогник пам’яті”, присвячена Дню Гідності та Свободи.

Мета – вшанування пам’яті людей, які загинули та поклали своє життя під час Революції Гідності 2013-2014 років.

В рамках акції кожен бажаючий зможе прийти, запалити свічку пам’яті читати далі...

47 переглядів
В Україні діє державний портал розшуку дітей «ДІТИ ВІЙНИ».
«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Дана платформа допомагає правоохоронним органам
читати далі...

Увага!

44 переглядів
    За розпорядженням НЕК «Укренерго» на 18 листопада змушені запровадити ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ електропостачання у Рівному та по області.
Це означає відхилення від раніше оприлюднених графіків, а також те, що тривалість відключень може бути ДОВШОЮ, аніж передбачалося графіками і було напередодні.
    Зараз працюємо над розробкою оновлених графіків – оприлюднимо їх
читати далі...

51 переглядів

З настанням негоди розпочали роботу і гарячі лінії з утримання автошляхів у осінньо-зимовий період. Дороги на Рівненщині обслуговуватимуть підрядні організації.  

Тож, якщо на дорогах області бачите не посипані чи недостатньо розчищені ділянки автошляхів – інформуйте дорожні служби.

Друзі, будьте уважними та обережними на дорогах!

читати далі...

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

45 переглядів

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру з поширенням на територію України холодного повітря з півночі Європи протягом 17–18 листопада 2022 року в Україні пройдуть дощі з переходом у мокрий сніг і сніг із короткочасним утворенням снігового покриву висотою 3–8 см, місцями налипання мокрого снігу та посилення вітру до 15–18 читати далі...

Звернення до автовласників!

45 переглядів

Водії, пам’ятайте! Ваше відповідальне ставлення та повага до транспорту екстрених служб може врятувати життя !

Випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються часто. Відтак, поки рятувальників байдужі водії не пропускають, або ж своїми діями чи бездіяльністю затримують їх рух, в рази збільшуються збитки від пожежі, а також підвищується читати далі...

Архіви