Людям із порушенням зору
Березень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

 

https://www.president.gov.ua/

 

 

https://rada.gov.ua/

 

 

https://zartg.com.ua/?page_id=659

 

 

https://www.kmu.gov.ua/ua

 

 

https://www.legalaid.gov.ua/ua/

 

 

http://rivneosvita.org.ua/

 

Гід з державних послуг
Погода

Daily Archives: 06.03.2022

Шановні жителі громади! Якщо Ви  маєте правові питання – безоплатно проконсультуйтеся з юристом за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103:

порядок надання безоплатної правової допомоги;

робота державних установ та гарячі телефонні лінії;

призов на військову службу та звільнення від мобілізації;

дії у разі втрати документів;

вчинення читати далі...

1 березня Європейський суд з прав людини у своєму рішенні наказав Російській Федерації припинити атаки на мирне населення та цивільні об’єкти.

Від Уряду Російської Федерації вимагається якомога швидше повідомити Суд про можливі заходи, вжиті для забезпечення повного виконання Конвенції. Суд також негайно повідомить про зазначені тимчасові заходи Комітет міністрів Ради читати далі...

До уваги пенсіонерів та отримувачів соціальних виплат

Якщо банк не може здійснювати виплату пенсій та грошових допомог, то отримати належні виплати можна у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк» як грошовий переказ без відкриття рахунку.

Щоб отримати належні виплати, слід звернутись до будь-якого відділення Ощадбанку з паспортом та довідкою про присвоєння РНОКПП (індивідуального податкового номера).

У разі отримання пенсії читати далі...

Трудові відносини в умовах воєнного стану

Якщо працівники не мають можливості дістатися до робочого місця та специфіка роботи передбачає можливість виконання робочих обов’язків у віддаленому режимі, роботодавець може перевести їх на дистанційну роботу.

Якщо дистанційна праця неможлива, доцільно оформити щорічну або соціальну відпустку. Працівник може піти також на необмежений період у відпустку без збереження заробітної платні.читати далі...

Реєстрація народження дитини в умовах воєнного стану

Зареєструвати дитину можна в найближчому відділі ДРАЦС, де немає активних бойових дій — незалежно від місця народження дитини чи проживання її  батьків.

Для реєстрації знадобиться лише медичне свідоцтво про народження за формою №103/о, яке видається при пологах у паперовій формі.

Оскільки на період воєнного стану доступ до Державного реєстру актів читати далі...

Арештованими рахунками можна користуватися

З рахунків, на які державними чи приватними виконавцями накладено арешт, можна здійснювати видатки.

Такий дозвіл надано за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 000 (сто тисяч) гривень.

Розраховуватися з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, дозволено до припинення чи скасування воєнного читати далі...

Для безпеки даних відключені деякі реєстри

До уваги жителів громади!

Для гарантування безпеки даних та недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога, робота деяких реєстрів Міністерства юстиції України зупинена.

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЮТЬ:

Реєстр Державної реєстрації актів цивільного стану

Реєстрація народження, шлюбу, смерті здійснюється незалежно від території, будь-яким відділом ДРАЦС. Поки видаються паперові документи, … читати далі...

Процедура виїзду за кордон дітей-сиріт під час воєнного стану

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування зможуть виїхати за кордон з супроводжуючими за спрощеною процедурою під час воєнного стану.

Для таких дітей, які перебувають цілодобово в закладах різних типів, передбачена можливість виїзду за кордон за наявності лише двох документів:

паспорт громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта) читати далі...

Робота судів в умовах воєнного стану

Шановні жителі громади! В умовах воєнного стану робота судів не припинена, конституційне право на судовий захист не обмежено, тривалість судових процедур не змінена. Усі суди, де це можливо, якщо вони не мають значних технічних пошкоджень чи не зруйновані повністю внаслідок бомбардувань та обстрілів, працюють.

Рада суддів України рекомендує судам, зокрема:читати далі...

Шановні жителі Зарічненської громади! Закликаю всіх сьогодні прийти і підписати звернення про закриття неба над Україною!
За час війни наша громада показала велику силу єдності: в організації призову, формуванні добровольчих загонів, волонтерського руху, зборі продуктів!
Сьогодні я звертаюся до вас підтримати прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над
читати далі...