Сайт знаходиться в процесі розробки та наповнення. Вибачаємось за незручності.
19.11.2021 – Зарічненська селищна територіальна громада
Людям із порушенням зору

Daily Archives: 19.11.2021

В Зарічному вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та восьму річницю початку Революції Гідності.
21 листопада відзначають в Україні День Гідності та Свободи з метою пам’яті та віддання шани патріотизму і мужності громадян, які ціною власного життя захищали демократичні цінності та права і свободи людини та громадянина.
Участь у пам’ятних заходах,
читати далі...

Протокол другого засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Зарічненської територіальної громади на 2021-2027 роки

Протокол другого засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Зарічненської територіальної громади на 2021-2027 роки

читати далі...

19 листопада 2021 року відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Зарічненської територіальної громади на 2021-2027 роки.
На засіданні члени робочої групи ознайомилися з подальшими етапами роботи та процесом впровадження Стратегії.
Проведено SWOT-аналіз факторів, які впливають на розвиток громади та попередньо визначено та сформульовано стратегічного бачення нашої громади.
читати далі...

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

Зверніть увагу, відсторонення від роботи працівників, для яких визначена читати далі...